Hizmetlerimiz

Teknik servis konusunda uzman kadromuz ile çim biçme makineleri, ilaçlama makineleri, benzinli ve elektrikli ağaç kesim motorları, çapa makineleri, odun motorları, jeneratörler, benzinli su motor pompaları, süt sağım makineleri, yem kırma ve ezme makineleri ile bahçe ve tarlanızda tarım amaçlı kullandığınız makine ve ekipmanlarınızın tüm yedek parçaları, aksesuarları ve tamirleri alanlarında hizmet vermekteyiz. Bunların yanında mobil servis hizmeti her zaman size yardıma hazırız.

Bize bir telefon etmeniz yeterli. Makinenizi yerinde onarıyoruz yahut adresinizden alıyoruz onarımını yaptıktan sonra tekrar adresinize getiriyoruz.

Ürün Grupları
Süt Sağım Makineleri
Yem Kırma ve Ezme Makineleri
Jeneratörler
Çim Biçme Makineleri
Motorlu Testereler
Çapa Makineleri
İlaçlama Makineleri
Odun Motorları
Motorlu Tırpanlar vb. gibi

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ HAKKINDA

Saray Bahçe Teknik, teknik servis ve güneş paneli sistemlerinden inverter, şarj kontrol cihazı, peyzaj tasarımı, çim ekimi, çevre düzenlemesi ve bahçe malzemeleri sağlayan bir liderdir. Jeneratör satışı, tamiri ve bakımından çapa makinesi, çim biçme makineleri, motorlu ve elektrikli tırpanlar, motorlu ve akülü testereler, su motorları ve ilaçlama makinelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ayrıca, kaynak ve yıkama makineleri, matkaplar, şarjlı vidalama araçları, süt sağım makineleri, süt soğutma tankları, yem karma, kırma ve ezme makineleri ve hayvan sulukları gibi çeşitli ekipmanlarla tarımsal ihtiyaçları karşılar. Bu kapsamlı hizmet ve ürün gamıyla, her türlü bahçe ve tarım ihtiyacınız için kaliteli ve güvenilir çözümler sunar.

Başlıca Markalarımız