Hakkımızda

Firmamız uzman kadrosuyla;

Her türlü tarım ve bahçe bakımına mahsus elektrikli, mekanik ve motorlu çim biçme, tırpan, testere, toprak burgu ve gübre yayma makinesi, jeneratör,süt sağma makineleri, yem kırma ve ezme makineleri, çapa makineleri, ilaçlama makineleri, budama makasları, odun motorları, benzinli su motor pompaları, çapa, vb. diğer alet ve makineler için hizmet vermektedir.

Niceliklerin değişken, niteliklerin ise kalıcı olduğu ilkesine inanan yönetim kadromuz, bu bilinçle ekip çalışması ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olup etkin çözüm anlayışıyla sektörünün gelişmesine katkıda bulunan bir kuruluş olarak yoluna devam etmektedir.
Geride kalan zaman içerisinde bünyemizde ve hizmet ettiğimiz sektörde oluşan mutlu yüzlerin referanslarımız olduğuna inanıyor ve ilk günkü azimle yolumuza devam etmenin gururunu yaşıyoruz.

Birçok büyük markaya ait ürünlerimizin teknolojik alt yapısıyla da oldukça iddialı olan şirketimizle siz kullanıcılarımıza oldukça katkı sağlayacağımıza inanıyoruz.

Sizlerden gelen her türlü talep,öneri,soru ve görüşlerinizin bizler için çok önemli olduğunu belirtir; Saray Bahçe Teknik ailesi olarak hepinize teşekkür ederiz.